Велосипед Formula BLACKWOOD 1.0 24" Хардтейл 2024 з крилом Pl без багажника DD тріскачка Гарантія 10 років на раму, 18 місяців на обладнання Ростовка рами 12.5" Вага Нетто Ед 14 Зростання велосипедиста кришки 24" x 1,95, WANDA W2003 Обода 24" Алюміній, подвійний протиударний, 36H, 14G, GA18 Вага велосипедиста 70 кг Сідло CRO 2363 Бренд велосипеда Formula Ручки руля JUNTAI JT-G262 5 Касета/тріскачка SHIMANO TZ-500, 7 скор., 14-28Т Передній перемикач Sypo YD-Q33 Винос Алюміній, довжина: 60мм, JIASHIHE JSH-306 Матеріал рами Алюмінієва, полегшена В наявності таль, 24-34-42Т, XH XH-B-AM012 Підсідельний штир Високоміцна сталь, 250мм, FUWEI SP-200 Руль Високоміцна сталь, L600мм, чорний (матовий), Тип перемикача Тип перемикача механічні Каретка Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua XH-08A Ручки перемикання Моноблоки SHIMANO ST-EF500, 21 Багажник Ні Категорія велосипеда Підлітковий Педалі Пластик Втулки сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H, передній ексцентрик Країна виробник Україна Пол Унісекс Тип рами Хардтейл Тип амортизації Хардтейл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 12.5" |
| Задні гальма | Обідний V-brake |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Передні гальма | Ободний V-brake |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Помаранчевий |
| Вага | 13 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 75 кг |
| Рік випуску | 2024 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 559 ₴
