Велосипедна прямокутна сумка-бардачок. Виготовлена з поліестеру. Має застібку-блискавку. Зручно кріпиться на раму за допомогою липучок. Розмір: 23*21*16 (см) Глибина 4 (см) Кольори в асортименті, уточнюйте в менеджера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Generic |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Глибина | 4 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Висота | 23 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Сумка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина: | 22 мм |
| Тип велосипедної сумки | Сумка під раму |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Особливості велосумки | Швидкознімне кріплення |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 ₴

