
Колесо заднє на 24" з ноним гальмом алюмінієвий обід 14Gх36, втулка Shunfeng SF-CT01
700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4157
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики: Втулка — Shunfeng SF-CT01 Підшипники — насипні Гальмо — ножне Спиці — 2 мм Обод - 24" Матеріал обода — алюмінієвий Профіль обода — одинарний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Кількість спиць | 36 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Колесо |
| Тип профілю | Одностінний |
| Ширина обода | |
| Ширина | 25 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
| Діаметр обода | 26" |
| Д | 26" |
| Товщина спиць | 2 мм |
| Тип втулки | Черв'яна |
| Матеріал обода | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴