
Колесо заднє на черв'ячній втулці 28" алюмінієвий обід
792 ₴
- В наявності
- Код: 4124
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики: Втулка — черв'ячна SANJIAN Підшипники — насипні Гальмо — ножне Зірка — НЕ ВХОДИТЬ Спиці — 2 мм Обід — 28" Матеріал обода — алюмінієвий Профіль обода — одинарний Внутрішня ширина обода — 25 мм Зовнішня ширина обода — 33 мм Зірка, гальмівний хомут і стопорне кільце НЕ ВХОДИТЬ в комплект
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Веломайстер |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Кількість спиць | 36 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Колесо |
| Тип профілю | Одностінний |
| Ширина обода | |
| Ширина | 25 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
| Діаметр обода | 26" |
| Д | 26" |
| Товщина спиць | 2 мм |
| Тип втулки | Черв'яна |
| Матеріал обода | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 792 ₴


