
Багажник стальной Ardis 24"-28" HGYJ-11C-1 чорний
484 ₴
- В наявності
- Код: 4114
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багажник стальной Ardis 24"-28" HGYJ-11C-1 чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 35 см |
| Затискач на пружинах | Так |
| Кріплення багажника | Заднє |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Матеріал багажника | Сталь |
| Сумісність з гальмами | З обідними |
| Стан | Новий |
| Тип багажника | Багажник |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 484 ₴