
Машинка для стрижки з насадками бездротова, Тример для складної стрижки волосся Тример скронь DT-56
571 ₴
- Готово до відправки
- Код: 83t13t2u
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📌 Машинка для стрижки з насадками бездротова, Тример для складної стрижки волосся Тример скронь DT-56
🛠️ Машинка для стрижки волосся V-949 — це професійне обладнання, яке забезпечить ідеальний результат стрижки в домашніх умовах. Ця машинка відрізняється відмінною якістю та надійністю, забезпечуючи комфортне та ефективне використання. Завдяки зручному дизайну та високій продуктивності, ви зможете легко створювати різноманітні зачіски та доглядати за своїм волоссям самостійно. Вона оснащена гострими лезами з високоякісної сталі, які забезпечують чіткий та рівний результат стрижки без подразнення шкіри. Машинка V-949 ідеально підходить як для використання вдома, так і професійних салонах краси. Насолоджуйтесь комфортом та професійною якістю догляду за волоссям з машинкою для стрижки волосся V-949.
- ☑️ Час заряджання: 1,5 години
- ☑️ Світлодіодний цифровий дисплей
- ☑️ Потужність: 5 Вт
- ☑️ Час використання: 180 хвилин
- ☑️ Леза з нержавіючої сталі з відмінною продуктивністю різання, проста в експлуатації
- ☑️ Рівень водонепроникності: IPX6
- ☑️ Метод заряджання: заряджання через USB
- ☑️ Тип леза: лезо з нержавіючої сталі
- ☑️ Метод очищення: повне миття корпусу
- ☑️ Напруга: 100-240 В, 50/60 Гц
🛠️ Комплектація:
- ☑️ Олія
- ☑️ Насадка + насадка для вух та носа
- ☑️ Машинка для стрижки
- ☑️ Розрахунок
- ☑️ Щітка для чищення
- ☑️ Кабель живлення

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Виробник | VGR |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Синій |
| Стать | Жіночі; Чоловічі |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Тример для самостійного стриження волосся VGR, акумуляторна універсальна машинка для стриження DT-56 |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Час автономної роботи, хв | 300 |
| Кількість насадок у комплекті | 5 |
| Кількість параметрів довжини стриження | 4 |
| Насадки | 1; 2; 3 мм |
| Час заряджання акумулятора, хв | 150 |
- Ціна: 571 ₴








