
Педалі пластикові МТВ гладкі HS-JD-65 Сірі
196 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4022
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Педалі пластикові МТВ гладкі HS-JD-65 Сірі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Generic |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Педалі |
| Призначення | MTB |
| Вид педалі | Платформна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Продаються парою, Знімні світловідбивачі, Широка платформа |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики педалі | |
| Педали | Платформні |
| Вісь | Сталь |
| Підшипник | Насипний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴