Санки, льодянка, Тюбінг надувний Нейрон 100 см 4 ручки Принт: Нейрон Ця модель тюбінгу має переваги в порівнянні з іншими тюбінгами, а саме: матеріал виготовлення - супер-міцна армована тканина з ПВХ-покриттям щільністю 650 г/м2 виготовлена в Польщі. стійкий до морозів до 45 градусів - не потріскається і не задубіє, для комфортного катання є ручки-тримачі та буксирувальний трос. Ручки тюбінгу зі спеціальними накладками для захисту рук, діаметр тюбінгу 100 см, розмір дуже комфортний і універсальний, тому що підходить і для дорослих і для дітей максимальне навантаження 100 кг, всередині камера тюбингу (13 дюймів) В наявності є різні забарвлення !! ! Тюбінг ПВХ Діаметр 1 метр Дно: ПВХ 650 Тюбінг не лише з'їжджає зі сніжної гірки, а й уміє плавати! Після зимового сезону тюбінг можна використовувати влітку для навчання плаванню чи ігор на воді! Важливо! Використовувати тюбінг на рівній сніговій поверхні без каміння, корчів, гострих крижаних кромок. При правильному використанні надувні санчата довго радуватимуть свого власника. Тюбінги абсолютно безпечні, тим більше в порівнянні зі звичайними санчатами. Вони не мають гострих кутів і частин, що виступають, які можуть порізати шкіру або пошкодити одяг. Також вони мають невелику вагу і при падінні на дитину не завдадуть їй шкоди. Легкість транспортування та зберігання – важлива перевага! У здутому стані тюбінг займає зовсім небагато місця. Набагато менше, ніж звичайні санчата. Як правильно накачати тюбінг: Помістити гумову камеру в тюбінг по центру і починайте накачувати. Після того як гумова камера набула форми кола, контролюйте її положення рівно по центру! Іноді може здатися, що «КАМЕРА ДЛЯ ТЮБІНГУ ЗАНАДТО МАЛЕНЬКА» Це не так. НЕ БІЙТЕСЯ КАЧАТИ КАМЕРУ! Камери зроблені з якісної еластичної гуми та досягають необхідного обсягу. Стандартним насосом тюбінг зазвичай накачується від 5 до 10 хвилин! (Як ручним механічним, так і електричним автомобільним насосом). Поширеним є випадок, коли камера тюбінгу надується нерівномірно, розширюючись у певному місці. У таких ситуаціях рекомендують розташовувати потовщену частину в задній частині тюбінгу. Це забезпечить додаткову зручність спині та запобігатиме розкручування тюбінгу на крутих спусках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Generic |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ПВХ |
| Кількість місць | 1 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Матрац |
| Колір | Синій |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 100 см |
| Висота | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип | тюбінг |
| Максимальне навантаження | 150 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴


