
Тактична армійська сумка через плече, Тактична сумка для чоловіків на плече меседжер QZ-61
405 ₴
- Немає в наявності
- Код: cn6r9m778
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🛡️ Тактична армійська сумка через плече, Тактична сумка для чоловіків на плече меседжер QZ-61
💎 Чоловіча тактична багатофункціональна нагрудна сумка-слінг через плече із системою MOLLE з кордури!
💎 Сумка виготовлена з міцної та надійної тканини Кордура 1000Д, зшита дуже міцно, витримує будь-які навантаження.
💎 Найпрактичніша сумка на ринку, велика кількість відділень та кишень. Якість 100%
💎 Характеристики:
- ☑️ Система підвіски Molle
- ☑️ Розмір: 53 см х 22 см х 18 см (основний відділ 27 см)
- ☑️ Смуга velcro: є
- ☑️ Передня кишеня: 16 см х 16 см х 5 см
- ☑️ Плечовий ремінь: регулюється
- ☑️ Колір: Хакі
- ☑️ Об’єм: 8 літрів
- ☑️ Матеріал: Кордура 1000D (водовідштовхувальна тканина)
- ☑️ Носиться під праву та ліву руку
💎 Одна з найпопулярніших і практичних тактичних сумок, багато позитивних відгуків.
Замовляйте зараз.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Кордура |
| Кількість лямок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22 см мм |
| Довжина: | 53 см мм |
| Об'єм | 8 л мл |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Товар | Чоловіча тактична сумка та підсумки, Тактичні месенджери сумки, Сумка-кобура наплічна QZ-61 |
| Ширина | 18 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴




