
Чоловіча невеличка сумка месенджер для військових, Тактична нагрудна сумка для чоловіків CK-91
415 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4392xub5
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔥 Чоловіча невеличка сумка месенджер для військових, Тактична нагрудна сумка для чоловіків CK-91
📌 Чоловіча тактична багатофункціональна нагрудна сумка-слінг через плече із системою MOLLE з кордури!
📌 Сумка виготовлена з міцної та надійної тканини Кордура 1000Д, зшита дуже міцно, витримує будь-які навантаження.
📌 Найпрактичніша сумка на ринку, велика кількість відділень та кишень. Якість 100%
📌 Характеристики:
- ⭐ Смуга velcro: є
- ⭐ Плечовий ремінь: регулюється
- ⭐ Об’єм: 8 літрів
- ⭐ Передня кишеня: 16 см х 16 см х 5 см
- ⭐ Колір: Чорний
- ⭐ Матеріал: Кордура 1000Д (водовідштовхувальна тканина)
- ⭐ Носиться під праву та ліву руку
- ⭐ Система підвіски Molle
- ⭐ Розмір: 53 см х 22 см х 18 см (основний відділ 27 см)
📌 Одна з найпопулярніших і практичних тактичних сумок, багато позитивних відгуків.
Замовляйте зараз.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Кордура |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22 см мм |
| Довжина: | 53 см мм |
| Об'єм | 8 л мл |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Ширина | 18 см мм |
| Товар | Сумка чоловіча тактична сумка нагрудна тактична Чоловіча сумка-слінг CK-91 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴







