
Професійна акумуляторна машинка для стрижки, Тример з насадками різної довжини, Тример для скронь QK-93
415 ₴
- Готово до відправки
- Код: 76w2t79k
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📝 Професійна акумуляторна машинка для стрижки, Тример з насадками різної довжини, Тример для скронь QK-93
⚡ Машинка для стрижки VGR V-055 – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Машинка для стрижки волосся дуже проста у використанні, в комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
⚡ Машинка для стрижки VGR V-055 відрізняється своєю легкістю та компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акамулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається дуже швидко і зарядки вистачає приблизно на дві години роботи, що дуже зручно для роботи майстра-перукаря, коли потрібно прийняти багато людей. Корпус виготовлений з пластику. Родзинка такої моделі – це її безшумність.
⚡ Швидкознімний ножовий блок виготовлений з нержавіючої сталі гарантує тривалий термін служби виробу. Ви з легкістю зможете очистити чи замінити ніж за потреби. Високоякісна сталь дозволяє виконувати точні роботи максимально близько до шкіри.
⚡ У комплектації щітка для чищення та спеціальна олія для ножів. Рекомендується періодично змащувати леза для якісної роботи машини. Після нанесення олії необхідно, щоб машинка попрацювала кілька секунд для рівномірного розподілу мастила по поверхні.
⚡ Особливості:
- 🔹 Бреє чітко та чисто.
- 🔹 Зелений індикатор заряджання.
- 🔹 Акумуляторний тип.
- 🔹 Можливість заряджання від стандартної розетки, а також від USB роз’єму.
- 🔹 Підійде для стрижки бороди, окантовки, шліфування стрижки, також відмінна альтернатива для делікатних місць.
- 🔹 Вимикач натискного типу для простоти експлуатації.
- 🔹 Кілька режимів регулювання межі.
- 🔹 Двигун із високою швидкістю обертання.
- 🔹 Т-подібне лезо з високоякісної нержавіючої сталі.
- 🔹 Нековзне покриття.
⚡ Характеристики:
- 🔹 Країна виробник: Китай
- 🔹 Режим живлення: Акумулятор, що перезаряджається
- 🔹 Час використання: 120 хв
- 🔹 Матеріал корпусу: АБС-пластик
- 🔹 Виробник: VGR
- 🔹 Акумулятор: 500 mAH
- 🔹 Напруга: 100-240 В ~ 50/60 Гц
- 🔹 Розмір: 15х4,5х3,5 см
- 🔹 Час заряджання: 1,5 год
- 🔹 Тип: Машинка для стрижки
- 🔹 Матеріал головки інструменту: високоміцний сплав
- 🔹 Рівень водонепроникності: IPX 5
- 🔹 Потужність: 10 Вт
- 🔹 Метод очищення: миючий
⚡ Комплектація:
- 🔹 Упаковка
- 🔹 Олія
- 🔹 Щітка для чищення
- 🔹 Знімні насадки: 3,6,9,12 мм.
- 🔹 Кабель для заряджання
- 🔹 Машинка для стрижки волосся


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Виробник | VGR |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження волосся й потилиці, домашня машинка акумуляторна для стриження волосся QK-93 |
- Ціна: 415 ₴








