
Машинки для стрижки професійні машини VGR V-918, Машинка для точної стрижки бороди і волосся JH-39
467 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6866z6sks
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔧 Машинки для стрижки професійні машини VGR V-918, Машинка для точної стрижки бороди і волосся JH-39
🔹 Акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-918 з дисплеєм і 4 насадками пропонує професійну якість стрижки в домашніх умовах. дизайн та міцна конструкція роблять її зручною у використанні та довговічною, що ідеально підходить для регулярного догляду за волоссям.
🔹 Професійний чоловічий триммер VGR V-918 працює від потужного акумулятора, який забезпечує тривалий час роботи без необхідності частої підзарядки. професіоналів, так і для використання вдома. рухів, що робить процес стрижки зручнішим та ефективнішим.
🔹 Характеристики:
- 🔸 Час до повного заряду акумулятора: 2,5 години;
- 🔸 Комплектація: Машинка для стрижки VGR V-918;
- 🔸 Тип акумулятора тримера: li-ion;
- 🔸 Тип живлення: акумулятора;
- 🔸 Час роботи від акумулятора: близько 240 хвилин;
- 🔸 Кількість змінних насадок тримера: 4 шт.
- 🔸 Регулювання довжини тримера: змінні насадки;


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | VGR |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Гострі професійні машинки для стриження волосся VGR V-918, Малошумна машинка для стриження волосся JH-39 |
| Кількість насадок | 4 шт. |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 467 ₴








