
Тример для скронь VGR, Машинка для окантовки акумуляторна Машинка стрижки акумуляторна з насадками MK-45
589 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2lu52ij72d
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

👉 Тример для скронь VGR, Машинка для окантовки акумуляторна Машинка стрижки акумуляторна з насадками MK-45
🛠️ Бездротова професійна машинка для стрижки волосся VGR V-690 – модель, в якій інженери застосували лише перевірені часом технології у поєднанні із сучасним дизайном, що дозволило створити ідеальну базову машинку з усіма необхідними професійними стилістами можливостями. Модель VGR V-690 зручна в обігу, так як у неї немає мережевого шнура, що заважає. Вона поєднує в собі гідні технічні характеристики та стильний ергономічний дизайн.
🛠️ Особливості:
- • Висока потужність
🛠️ Характеристики
- • Управління: Механічне
- • Живлення: Вбудований акумулятор
- • Виробник: VGR
- • Країна-виробник: Китай
- • Колір: Різнокольоровий
- • Заряджання: USB
- • Насадки: Змінні
- • Термін роботи: 200 хв
- • Матеріал лез: Нержавіюча сталь
- • Встановлення довжини: 3 – 12 мм
- • Живлення: Вбудований акумулятор
🛠️ Комплектація
- • Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-690 від USB
Заводська упаковка


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Виробник | VGR |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Сімейна машинка для стриження волосся, акумуляторна машинка для стриження Надійна MK-45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴








