Велосипед 24 Formula ACID Жорстка Vbr тріскачка 2024 Гарантія 10 років на раму, 18 міс. на обладнання, діє мережа сервісних центрів Підсидільний штир Cталь, 250 мм Бренд велосипеда Formula Задній перемикач Shimano RD-TZ500, 7k Касета/трищітка SHIMANO TZ-500, 14-28 Гальма V-Brake Покришки Wanda 24*1,95 універсальний протектор Матеріал рами Алюмінієва, полегшена Винос Алюмінієвий, 60 мм Призначення велосипеду Всюди Ручки керма гума Ободи Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H Тип амортизації Жорстка Каретка Картридж , з пило-вологозахистом Сідло Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 245*155mm Ручки перемикання манетка L-TWOO А2 SL-V4007 Тип заднього гальма обідне Тип переденього гальма Обідні Категорія велосипеду Підлітковий Педалі пластикові платформи із зачепами, на кульковому підшипнику Тип рами ригід Шатуни сталь, 32T з захистом від потрапляння одягу Вилка сталь, жорстка Втулки сталь, кулькові підшипники 14G 36H, передній ексцентрик Кермо ЭргономІчного типу, посилений, сталь, 600 мм д.25,4мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 12" |
| Задні гальма | Обідний V-brake |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Передні гальма | Ободний V-brake |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Рожевий |
| Вага | 13 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 75 кг |
| Рік випуску | 2024 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 176 ₴

