
Велосипед алюміній 29" Leon TN-90 AM Hydraulic lock out DD рама-20" чорний з сірим 2024
16 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: OPS-LN-29-188
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тип амортизації AM Hydraulic lock out Вилка SR Suntour XCT, хід 100мм, гідравлічний локаут Втулки ARC MT-001F, 32H алюміній, пром. підшипник, ексцентрик Винос Zoom, алюмінієвий, 90 мм Гарантія 10 років на раму, 18 міс. на обладнання, діє мережа сервісних центрів Задній перемикач SHIMANO Altus RD-M310 Каретка Картридж, VP-BC73 з пило-вологозахистом Касета/трищітка Shimano CS-HG200-8 12-32T, касета Ободи алюмінієвий, подвійний Педалі FeiMing алюмінієва нековзаюча рамка Передній перемикач SHIMANO Altus FD-M310 Покришки KENDA K1153 29x2,10 універсальний протектор Матеріал рами Алюмінієва, сплав 6061, гідроформовані труби Призначення велосипеду Всюди Кермо алюмінієвий, райзер, батований, д. 31,8мм, ш. 660мм Ручки перемикання SHIMANO Altus SL-M315 L3 R8 Ручки керма Резинові, з алюмінієвим замком Сідло Комфортне Тип рами Хардтейл Гальма Tektro MD-M280 160/160mm Шатуни PROWHEEL MPE-301P 42-32-22 175мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Стать | Чоловіча |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 20" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Зріст велосипедиста | 175-190 |
| Рік випуску | 2024 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 900 ₴