
Велосипед сталь 18 Formula SPORT гальмівна рама-9" синій з блакитним з крилом Pl 2024
3 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: OPS-FRK-18-144
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тип амортизації
Жорстка
Вилка
сталь, жорстка
Втулки
сталь 14G 28H/гальмівна
Винос
1
Гарантія
10 років на раму, 18 міс. на обладнання, діє мережа сервісних центрів
Каретка
Картридж, з пило-вологозахистом
Касета/трищітка
нема
Ободи
алюміній, одностінний з проточкою
Педалі
пластикові платформи на кульковому підшипнику
Покришки
Wanda 18x1,95 універсальний протектор
Матеріал рами
Високоміцна сталь
Призначення велосипеду
Всюди
Кермо
сталь, ширина 520мм
Ручки керма
гума
Сідло
Комфортне, з м'яким наповнювачем
Тип рами
ригід
Гальма
заднє ножне гальмо, переднє V-br
Шатуни
сталь, чорний, 36Т
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Розмір рами | 9" |
| Задні гальма | Ножний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Передні гальма | Ободний V-brake |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Синій |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Зріст велосипедиста | 105-130 |
| Рік випуску | 2024 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴