-2%

Велосипед алюміній 18 Formula CREAM гальмівна рама-9" зелений з рожевим з корзиною Pl з крилом Pl 2024
5 026 ₴
4 926 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPS-FRK-18-151
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип амортизації
Жорстка
Вилка
сталь, жорстка
Втулки
сталь 14G 28H/гальмівна
Винос
1
Гарантія
10 років на раму, 18 міс. на обладнання, діє мережа сервісних центрів
Задній перемикач
нема
Каретка
Картридж, з пило-вологозахистом
Касета/трищітка
нема
Ободи
алюміній, одностінний з проточкою
Педалі
пластикові платформи на кульковому підшипнику
Передній перемикач
немає
Покришки
Wanda біла 18x1,95 універсальний протектор
Матеріал рами
Алюміній, полегшена
Призначення велосипеду
Всюди
Кермо
сталь, ширина 520мм
Ручки перемикання
нема
Ручки керма
гума
Сідло
Комфортне, з м'яким наповнювачем
Тип заднього гальма
ножний
Тип переденього гальма
V-br
Тип рами
ригід
Гальма
заднє ножне гальмо, переднє V-br
Шатуни
сталь, хром, 32Т
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Розмір рами | 9" |
| Задні гальма | Ножний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Ободний V-brake |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Зелений |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Зріст велосипедиста | 105-130 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 926 ₴