Подарок

Велосипед AL 27.5" Leon XC-80 AM Hydraulic lock out HDD рама-20" черный с красным (м) 2022
21 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: OPS-LN-27.5-147
+380 (96) 007-07-20
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 450 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Велосипед AL 27.5" Leon XC-80 AM Hydraulic lock out HDD рама-20" черный с красным (м) 2022»

450 ₴
Бесплатная доставка
Велосипед 27.5 Leon XC 80 AM Hydraulic lock out HDD 2022
Відмінний варіант для регулярної експлуатації. Підійде як для аматорських прогулянок, так і для тренувань. Модель випускається у двох розмірах рами, на зріст від 168 до 185 см. Хардтейл зібраний на алюмінієвій рамі з полірованими швами та внутрішньою проводкою тросів, надаючи витонченого вигляду та невеликої ваги в 14.9 кг. Це набагато легше за сталеві аналоги. Трансмісія оснащена 24-швидкісною трансмісією від Microshift, має великий діапазон передач переважним для далеких поїздок. Встановлена пружинно-олійна вилка, яка згладить дорожні недоліки. 27.5” діаметр колеса порадують відмінною маневреністю та накатом, завдяки промисловим підшипникам, а гідравлічні гальма – чуйністю. Для більш комфортної експлуатації є можливість встановлення заднього багажника, фляготримача, насоса та інших аксесуарів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEON |
| Страна производитель | Украина |
| Год выпуска | 2022 |
| Диаметр колеса/диска | 27,5" |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Максимальный вес | 110 кг |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Пол | Мужской |
| Размер рамы | 20" |
| Состояние | Новое |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Цвет | Красный |
Информация для заказа
- Цена: 21 250 ₴