
Велосипед Високоміцна сталь 26" SPACE MARS Хардтейл DD рама-15" біло-синій 2024
7 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: OPS-SP-26-017
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гарантія 10 років на раму, 18 міс. на обладнання, діє мережа сервісних центрів Ростовка рами 15 Вес Нетто Ед 16 Зріст велосипедиста 170-190 Діаметр колеса 26 Бренд велосипеда SPACE Ручки керма гума Ободи Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H Тип переденього гальма дискове, механічне Тип заднього гальма дискові механічні Вага велосипедиста до 110кг Категорія велосипеду З уцінкою Каретка Картридж, з пило-вологозахистом Сідло Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 280*160mm Багажнік нема Педалі пластикові платформи із зачепами, на кульковому підшипнику Вилка Пружинно-еластомірна, хід 50мм Втулки сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H Країна виробник Україна Тип рами Хардтейл Тип амортизації Хардтейл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Країна виробник | Україна |
| Рік випуску | 2024 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 15" |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴
