Велосипед 24" Crossride SHARK MTB рама 13"
ЗАГАЛЬНІ
Тип велосипеда
MTB, Хартейл
Діаметр колес
24
Розмір рами
13"
Вага (сер.)
15
Макс. споряджена вага
110
Рік
2023
Колір
чорно-червоний, сіро-жовтий
РАМА
Рама
сталева, V-brake
Вилка
MODO 24 MTB
Рульова колонка
Shine Wings
ПРИВІД
Швидкостей
21
Манетки
Sunrun SL-KD-80
Передній перемикач
Sunrun FD-QD35
Задній перемикач
Sunrun RD-HG-26A
Касета
Shunfeng 14-28t
Шатуни
Crossride MTB CT 42x34x24t
Ланцюг
MAYA P7002
Каретка
Neco
ГАЛЬМА
Тип гальм
Shunfeng, V-brake
Гальмівні ручки
Sunrun
КОЛЕСА
Ободи
Zhili 015D 24
Спиці
чорні
Покришки
Forza 24x2,10
КОМПЛЕКТУЮЧІ
Кермо
MTB CT HB002 25,4x560mm
Гріпси
гумові
Винос
MTB CT 60mm
Сідло
Veloman Comfort
Підсідільний штир
Crossride 25,4x250mm
Педалі
MTB пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossride |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 13" |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 40 мм |
| Вага | 14 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 135-150 |
| Рік випуску | 2023 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Крила | Ні |
| Багажник | Ні |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Кріплення дискового гальма | Вилка |
| Конструкція рульової колонки | Інтегрована |
| Кількість зірок | 3 |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання підіймання керма | Так |
| Дзеркало заднього огляду | Ні |
| Діаметр коліс | 24" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴
