Велосипед Crossride MATRIX 29" MTB рама 19"
Рама: ST
Вилка: CROOSRIDE 29
Задній дерайлер: SUNRUN
передній дериллер: SUNRUN
Гальма: Repute Mechanical Disc Brake, Rotor Ø160 мм
Вага: 15
Шифтер: SUNRUN 3х7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossride |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 19" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Зелений |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 50 мм |
| Вага | 17 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Зріст велосипедиста | 185-195 |
| Рік випуску | 2023 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Крила | Ні |
| Багажник | Ні |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Конструкція рульової колонки | Інтегрована |
| Кількість зірок | 3 |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дзеркало заднього огляду | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 499 ₴
