Рама:
AL
Вилка:
24 Steel
Задній перемикач:
SHIMANO RD-TY21 Tourney
Передній перемикач:
SHIMANO FD-TY300
Гальма
V-Brake
Шіфтери:
SHIMANO SL-RS36
Втулки:
Quando
Шатун:
NECO 42x34x24 170mm
Ланцюг:
KMC Z51
Покришки:
CST
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Рік випуску | 2019 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Крила | Ні |
| Багажник | Ні |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Кріплення дискового гальма | Вилка |
| Конструкція рульової колонки | Інтегрована |
| Кількість зірок | 3 |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дзеркало заднього огляду | Ні |
| Діаметр коліс | 24" |
| Багажний кошик | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 555 ₴
