Санки пластикові польського виробника. Це ідеально підійде для вашої дитини під час зимових канікул.
Суцільна спинка на чотирьох гвинтах. Знімна спинка. Передні ремені закриті пряжкою, захищаючи дитину від падіння із саней.
Під час проєктування було використано інноваційне рішення кріплення троса з ручкою.
Санки обладнані металевими полозами з неіржавкої сталі!
Є в наявності санки зелені, сині, рожеві, червоні. Колір спинки на вибір: зелені, жовті, червоні.
Технічні характеристики:
Ширина: 46 см
Довжина: 90 см
Висота зі спинкою: 45 см
Висота саней: 29 см
Матеріал: пластик
Знімна спинка
Двомісні
Максимальне навантаження: 80 кг
Вік користувача: 2+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marmat |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 до 6 років |
| Тип | Санки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴


