
Надійний контейнерний пилосос, Колбовий пилосос без мішка контейнерний без мішка IL-30
2 276 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: t981y8ct6
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
📌 Надійний контейнерний пилосос, Колбовий пилосос без мішка контейнерний без мішка IL-30
✨ Побутова техніка торгової марки Rainberg, вже встигла сподобатися нашим покупцям, чудовою якістю, стильним дизайном і доступною ціною.
Пилосос Rainberg 2500W зібрав у собі всі найкращі якості контейнерних пилососів.
✨ Переваги:
- • Зручний у використанні
- • Турбощітка універсальна (Використовується для очищення килимів від вовни тварин, ниток, волосся та іншого сухого та дрібного сміття сміття. Дуже корисна річ для власників домашніх тварин котів, собак тощо)
- • Потужний двигун
- • Низький рівень шуму
- • Доступна ціна
- • HEPA фільтр (високоефективний фільтр для очищення повітря)
- • Хромована труба
- • Об’ємний пилозбірник;
✨ Характеристики:
- • Індикатор наповнення пилозбірника
- • Додаткова насадка
- • Система циклон-мийний контейнер(без мішка)
- • Тип щітки / Насадка: Комбі, щілинна насадка, турбощітка
- • Довжина шнура 3,2 м
- • Автоматичне змотування шнура
- • Потужність всмоктування 600 Вт.
- • Потужність двигуна 2500 W
- • Телескопічна складна трубка з полірованого металу
- • Обертання шланга на 360 градусів з повітряним потоком на ручці
- • Ніжний перемикач On / Off: Так
- • Плавне регулювання потужності на корпусі
- • Пилосос із колбою об’ємом 3.5 л.
- • Високоефективна маневрена щітка



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 600 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Виробник | Rainberg |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л л |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Пилосос із технологією мультициклон Rainberg, колбовий потужний пилосос Звичайний для дому IL-30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 276 ₴








