
Велосипед 28" Dorozhnik SAPPHIRE 2022 (глибокий темно-фіолетовий)
9 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPS-D-28-319
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед із заниженою рамою підійде на зріст 165-185 см для жінок та чоловіків.
Алюмінієва рама робить велосипед на 2 кг легшим у порівнянні з подібною моделлю на сталевій рамі. Кермо і підсідельний штир можна виставити під ваш зріст для комфортної поїздки. На цій моделі 7 швидкостей. Тріскачка, задній перемикач та ручки перемикання від бренду Шимано. Бренд вважається якісним та перевіреним. Каретка захищена від бруду та пилу. Обода із алюмінію, подвійні.
У комплекті крила, підніжка, сталевий посилений багажник, який витримає вагу до 25 кг.
Замовляйте доставку цього велосипеда через наш інтернет магазин велосипедів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Розмір рами | 19" |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Міські |
| Стать | Універсальний |
| Додатково | підніжка (стійка опiрна); повнорозмірні брудозахисні крила |
| Призначення | По місту |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Діаметр коліс | 28" |
| Заднє гальмо | Обідне |
| Переднє гальмо | Обідне |
| Тип амортизації | Рігід |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Багажник | сталевий, трубчастий, посилений, вантажопідйомність 25кг |
| Кермо | Ергономічного типу, посилений, сталь |
| Покришки | Wanda 700x40c |
| Підходить на зріст, см | 165-185 |
| Рік | 2022 |
| Вага (кг) | 15.5 |
| Цепь | KMC Z-7 |
| Рама | алюміній, полегшена |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Вага велосипедиста, кг | до 110 |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Шатуни | алюміній 40Т |
| Втулка задня | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Гальма | обідні V-brake |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Ручки керма | Гума |
| УКТВЕД | 8712003000 |
| Ободи | алюміній, подвійний |
| Задній перемикач | Shimano RD-TX800-S |
| Вынос | сталь, регулюється по висоті |
| Ручки перемикання | Shimano SL-RS35 (гріпшіфти) |
| Касета/тріскачка | Shimano MF-TZ500 7sp |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴