
Чоловічий набір для стрижки волосся акумуляторний, Універсальний тример для чоловіків RZ-34
411 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5n5f742
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔎 Чоловічий набір для стрижки волосся акумуляторний, Універсальний тример для чоловіків RZ-34
💎 Машинка для стрижки волосся VGR V-229 триммер для бороди і вусів – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Машинка для стрижки волосся дуже проста у використанні, в комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
💎 Професійна машинка для стрижки волосся VGR V-229 відрізняється своєю легкістю і компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акумулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається дуже швидко і зарядки вистачає приблизно на дві години роботи, що дуже зручно для роботи майстра-перукаря, коли потрібно прийняти багато людей.
💎 Корпус виготовлений із пластику. Родзинка такої моделі – це її безшумність.
💎 Швидкознімний ножовий блок виготовлений із нержавіючої сталі гарантує тривалий термін служби виробу. Ви з легкістю зможете очистити чи замінити ніж за потреби. Високоякісна сталь дозволяє виконувати точні роботи максимально близько до шкіри.
💎 У комплектації щіточка для чищення та спеціальна олія для ножів. Рекомендується періодично змащувати леза для якісної роботи машини. Після нанесення масла необхідно, щоб машинка попрацювала кілька секунд для рівномірного розподілу мастила по поверхні. Багатофункціональна портативна акумуляторна бритва VGR V-229 для обличчя та тіла з індивідуальною системою дії. VGR V-229 чудово справляється зі стрижками будь-якої складності, дозволяє змоделювати форму бороди та вусів. Широкий перелік насадок закриє потреби навіть найвибагливішого користувача і дозволить заощадити кошти, позбавляючи необхідності походу в барбершоп.
💎 Особливості:
- • Т-подібне лезо з високоякісної нержавіючої сталі.
- • Підійде для стрижки бороди, окантування, шліфування стрижки, також відмінна альтернатива для делікатних місць.
- • Бреє чітко та чисто.
- • Можливість заряджання від стандартної розетки, а також від USB роз’єму.
- • Вимикач натискного типу для простоти експлуатації
- • Двигун із високою швидкістю обертання
- • Зелений індикатор заряджання
- • Акумуляторний тип.
💎 Характеристики:
- • Матеріал головки інструменту: високоміцний сплав
- • Рівень водонепроникності: IPX 5
- • Матеріал корпусу: АБС-пластик
- • Час використання: 120 хв
- • Розмір: 15 х 4,5 х 3,5 см
- • Час заряджання: 1,5 год
- • Кілька режимів регулювання межі
- • Виробник: VGR
- • Метод очищення: миючий
- • Потужність: 10 Вт (висока потужність)
- • Напруга: 100-240 В ~ 50/60 Гц
- • Нековзне покриття
- • Модель: V-229
- • Режим живлення: Акумулятор, що перезаряджається
💎 Комплектація:
- • Олія
- • Машинка для стрижки волосся VGR V-055
- • USB кабель
- • Щітка для чищення
- • Знімні насадки 1,2,3 мм.
💎 Характеристики
- • Габарити (ВхШхГ) – 15 х 4.5 х 3.5
- • Країна виробник -Китай
- • Вага-0.1кг
- • Тип встановлення довжини -Знімні насадки
- • Тип двигуна -Роторний
- • Час автономної роботи-120 хв
- • Сфера використання -Побутова
- • Акумулятор живлення
- • Матеріал лез-Сталь
- • Час заряджання акумулятора-90 хв
- • Установки довжини стрижки-0.8, 1, 2, 3
- • Особливості-Низький рівень шуму; Безпечна стрижка; Знімний ніж
- • Тип управління-Повзункове
- • Потужність-10 Вт
- • Вигляд-машинка для стрижки | набір для стрижки триммер для вусів та бороди
- • Комплектація – Машинка для стрижки волосся VGR V-055; Знімні насадки 1,2,6 мм; Масло; USB кабель; Щіточка для чищення
- • Призначення-для стрижки голови | для бороди та вусів
- • Колір-Чорний
- • Функціональні особливості – індикатор заряджання
- • ширина ножа -35мм
- • Додаткові характеристики-Робота від акумулятора до 120 хвилин (від одного заряду акумулятора)
- • Країна реєстрації бренду-Китай


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | VGR |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Тип електробритви | роторна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Хатні машинки для стриження VGR, Універсальний тример для чоловіків Набір машинок стриження RZ-34 |
| Кількість насадок | 3 шт. |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 411 ₴








