
Кошик пластиковий передній для дитячого велосипеда HB-02 під будь-який діаметр колеса
127 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0129
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Червоного кольору пластиковий дитячий кошик підійде до будь-якого дитячого велосипеда з колесами діаметром 12" — 24" Кріплення додається.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Generic |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 10 см |
| Кріплення багажника | Переднє |
| Кріплення кошика | На кермо |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Сумісність з гальмами | З дисковими, З обідними |
| Стан | Новий |
| Тип багажника | Кошик |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 ₴