Підшипник 6000 ZZ
Внутрішній діаметр 10 мм
Зовнішній діаметр 26 мм
Висота 8 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Динамічне навантаження | 4620 Н |
| Статичне навантаження | 1960 Н |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.019 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 ₴
