
Педалі Neco WP-895 9/16" алюмінієві Сріблясті
244 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3376
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Педалі Neco WP-895 9/16" алюмінієві Сріблясті
різь 9/16"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Neco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид педалі | Платформна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Призначення | MTB |
| Особливості | Продаються парою, Широка платформа, Знімні світловідбивачі |
| Стан | Новий |
| Тип | Педалі |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 103 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Характеристики педалі | |
| Вісь | Сталь |
| Педали | Платформні |
| Підшипник | Насипний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244 ₴