
Крила FEITECH SY-8155 26" повнорозмірні пластикові 55 мм
448 ₴
- Готово до відправки
- Код: MUD-484
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Велотрейд |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Крило | Переднє/заднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | На раму |
| Колір | Чорний |
| Заднє крило | |
| Кріплення заднього крила | Стаціонарне |
| Ширина заднього крила | 5.5 см |
| Переднє крило | |
| Кріплення переднього крила | Стаціонарне |
| Ширина переднього крила | 5.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 26" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 448 ₴