
Велосипед 28" DOROZHNIK RETRO на планетарній втулці FALCON рама 19" Помаранчевий
11 084 ₴
- В наявності
- Код: OPS-D-28-348
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 17.9 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рік випуску | 2023 |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 19" |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 084 ₴