-5%

Електроплита настільна побутова, Побутова плита для приготування, Потужна двоконфорочна електроплита NE-89
734 ₴
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7ca4k63i3m
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🏆 Електроплита настільна побутова, Побутова плита для приготування, Потужна двоконфорочна електроплита NE-89
- ✅ Країна-виробник товару Китай
- ✅ Додаткові характеристики Для дому
- ✅ Потужність плити, кВт 2
- ✅ Тип Електрична
- ✅ Кількість конфорок 2
- ✅ Тип керування Поворотні перемикачі

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Виробник | Suntera |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм мм |
| Товар | Плита побутова переносна Suntera, Настільна переносна електроплита дві конфорки NE-89 |
| Ширина | 215 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴








