-4%

Мобільна електрична плита Sea Breeze SB-063 2000 Вт, Дискова плита для дому, Міні електроплита IO-92
906 ₴
873 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 241i2ta6rf
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔥 Мобільна електрична плита Sea Breeze SB-063 2000 Вт, Дискова плита для дому, Міні електроплита IO-92
⚡ Sea Breeze – це побутова техніка для дому, помічники на кухні. Основний напрямок роботи марки – представлено якісною та незвичайною побутовою технікою в доступній ціновій категорії.
Модельний ряд Sea Breeze – це як звичні для нас, так і новітні розробки в темі полегшення та покращення роботи на кухні та по дому. Sea Breeze віддають перевагу оригінальності дизайну та багатофункціональності. У широкому переліку продукції ви знайдете все, що потрібно використовувати в побуті.
- 🔸 Діаметр конфорки Ліва 16 см, Права 16 см
- 🔸 Виробник Sea breeze
- 🔸 Особливості Захист від перегріву, Індикатор увімкнення
- 🔸 Кількість конфорок 2
- 🔸 Тип нагрівальних елементів (конфорки) Чавунні млинці
- 🔸 Матеріал корпусу Емальована сталь
- 🔸 Колір білий
- 🔸 Вага 2.5 кг
- 🔸 Потужність 2 кВт
- 🔸 Тип Електрична
- 🔸 Тип керування Поворотні перемикачі
⚡ Комплектація
- 🔸 Плита
- 🔸 Інструкція
⚡ Габарити (ВхШхГ): 7 x 46 x 25 см


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seabreeze |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм мм |
| Товар | Електрична плита на дві конфорки для столу Sea Breeze SB-063 2000 Вт, Портативна плита електро IO-92 |
| Ширина | 215 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 873 ₴








