-11%

Побутова плита для приготування Sea Breeze SB-061 1000 Вт, Портативна переносна плита NV-23
548 ₴
490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25698eqi1
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🏆 Побутова плита для приготування Sea Breeze SB-061 1000 Вт, Портативна переносна плита NV-23
🔹 Sea Breeze – це побутова техніка для дому, помічники на кухні. Основний напрямок роботи марки – представлено якісною та незвичайною побутовою технікою у доступній ціновій категорії.
🔹 Модельний ряд Sea Breeze – це як звичні для нас, так і новітні розробки в темі полегшення та покращення роботи на кухні та по дому. Sea Breeze віддають перевагу оригінальності дизайну та багатофункціональності. У широкому переліку продукції ви знайдете все, що потрібно використовувати в побуті.
- 🔸 Колір: чорний
- 🔸 Кількість електричних конфорок: 1
- 🔸 Загальна кількість конфорок: 1
- 🔸 Термостат: 80-420°С. Індикатор увімкнення
- 🔸 Потужність, кВт: 1
- 🔸 Тип варильної поверхні: електрична
- 🔸 Потужність конфорок, кВт: 1
- 🔸 Управління: механічне
- 🔸 Розмір конфорок, мм: 160
- 🔸 Тип нагрівальних елементів: чавунні млинці
- 🔸 Покриття робочої поверхні: емаль


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seabreeze |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм мм |
| Товар | Мініплита для дому Sea Breeze SB-061 1000 Вт, Електронна плита, Плитка електрична переносна NV-23 |
| Ширина | 215 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴







