
Машинка для стрижки короткой стрижки Magio Машинка для волос с универсальным питанием KQ-70
1 199 ₴
- Готово к отправке
- Код: 53j5n54
🔴ВИДЕО РАСПАКОВКИ ТОВАРА НИЖЕ!🔴
🎯 Вы получите такой товар, как на видео!
👇Жми "Подробнее!"👇

⚙️ Машинка для стрижки короткой стрижки Magio Машинка для волос с универсальным питанием KQ-70

🎯 Машинка для стрижки волосся MG-585 дозволяє не тільки економити свою годину, уникаючи очередів і попередніх записів до парикмахера, а й будь-коли коригувати свою стрижку. Такий аксесуар буде просто незамінним для тих людей, які прагнуть виглядати бездоганно. Вона виконана в стильному дизайні і проста у використанні. Потужний, але тихий мотор працює якісно та без вібрацій. Леза з алмазоподібним вуглецевим покриттям дозволяють машинці відмінно справлятися із завданням. Покриття з алмазоподібного вуглецю зменшує тертя, забезпечує високу стійкість до зношування та стійкість до стирання. Ергономічний тримак машинки добре лягає у руки, що дозволяє комфортно працювати. Закруглені леза та гребені плавно ковзають по шкірі, не дряпаючи її, щоб шкірна стрижка була безпечною та приємною. Ліза після використання можна чистити за допомогою щіточки. У наборі до цієї моделі ви знайдете 4 гребені, які дозволяють регулювати довжину волосся від 3 до 13 мм. Завдяки легкості та компактності ця сімейна машинка для стрижки волосся дуже зручна у використанні та підходить дорослим і дітям. У комплект також входять щіточка та олія.
- ➕ Низький рівень шуму
- ➕ Ліза: з алмазоподібним вуглецевим покриттям
- ➕ Тип аккумулятора: Lithium
- ➕ Потужність: 5 Вт
- ➕ Регулювання довжини зрізу: 0,8 мм, 1,2 мм, 1,6 мм, 2 мм
🎯 Комплектація:
- ➕ Масло
- ➕ 4 насадки: 3мм, 6мм, 10мм, 13мм
- ➕ Адаптер
- ➕ Щиточка для чищення
🔧 Дополнительные параметры
- ➕ Дополнительные функции: Защита от перегрева
- ➕ Максимальная длина стрижки: 2
- ➕ Тип прибора: Набор для стрижки
- ➕ Количество насадок: 4
- ➕ Минимальная длина стрижки: 1
- ➕ Цвет корпуса: Серый
- ➕ Тип питания: Аккумулятор, Сеть 220 В
- ➕ Производитель: Magio
- ➕ Зона использования: Для окантовки; Для бороды и усов; Для головы; Для интимных зон; Для тела
- ➕ Состояние: Новое
- ➕ Страна производитель: Китай
- ➕ Материал лезвий: Нержавеющая сталь
- ➕ Тип аккумулятора: Li-Ion


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magio |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип прибора | Набор для стрижки |
| Минимальная длина стрижки | 1 мм |
| Максимальная длина стрижки | 2 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительные функции | Защита от перегрева |
| Зона использования | Для окантовки; Для бороды и усов; Для головы; Для интимных зон; Для тела |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Товар | Машинка для стрижки короткой стрижки Magio Машинка для волос с универсальным питанием KQ-70 |
| Количество насадок | 4 шт. |
- Цена: 1 199 ₴








