
Велосипед AL 26" FORMULA F-1 AM DD 2023 рама 18" Сріблястий
13 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPS-FR-26-601
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед AL 26" FORMULA F-1 AM DD 2023 рама 18"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Формула |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 14.7 кг |
| Рік випуску | 2023 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 18" |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 10 років |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 000 ₴