Велосипед 24" Crossride TIGER MTB рама 12"
Рама:
ST
Вилка:
24" DISK
Задній перемикач:
SUNRUN RD-HG26A
Передній перемикач:
SUNRUN FD-QD-35
Гальма:
ARES DISK
Шифтери:
SUNRUN 3/7
Втулки:
Shunfeng
Шатун:
Neco 42x34x24
Шина:
CST
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossride |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Рік випуску | 2023 |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Розмір рами | 13" |
| Зріст велосипедиста | 140-155 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 50 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 24" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 380 ₴
