
Дитячі санки "Складні" з ручкою-штовхачом бордово-сині Синій із фіолетовим Уцінка
1 028 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2475-5
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Супутник |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Ручка-штовхач, Ремені безпеки |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 85 см |
| Маса | 4 кг |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 до 6 років |
| Тип | Санки |
| Колір | Синій із фіолетовим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 028 ₴








