Санки дитячі "Водан" СД-5 зі знімною спинкою і ручкою штовхачем Бордові
Проста та надійна конструкція. Знімна спинка, кріпиться гвинтами.
Санки дитячі з ручкою-штовхачем «Водан» виробництва Харківського велосипедного заводу «Водан». Модель СД-5. Букова планка. Порошкове забарвлення
висота спинки від сидіння, см: 16
ширина спинки, см: 33
довжина сидіння, см: 70
ширина сидіння, см: 24
довжина санок, см: 78
висота санок до сидіння, cм: 16
подвійний зварний сталевий профіль.
порошкове фарбування (порошкові лаки).
букова планка (вищий сорт).
знімна спинка.
санки легкі та міцні.
Комплектація: санки, спинка, ручка штовхач, тягова мотузка, кріпильні гвинти.
Бренд: Водан
Паковання: Без паковання
Колір: Бордовий, Синій
Вага в упаковці: 3 кг
Вага без упаковки: 3 кг
Габарити без паковання: 70 x 78 x 34 см
Страна виробник: Україна
Матеріал: Метал, дерево
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Водан |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Мотузка, Знімна спинка, Ручка-штовхач |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Санки-полозки |
| Колір | Бордовий |
| Розміри | |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 78 см |
| Маса | 3 кг |
| Ширина | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 784 ₴
