Дитячі санки "Складні" з ручкою-штовхачем
Ця модель санок є хітом продажів минулих років від 2019 року. Міцна та якісна конструкція запорука тривалої експлуатації.Головне — це комфорт для Вашої дитини та безпека, те, що ми передбачили в цій моделі.
Санки свіжого виробництва жовтень 2022 р.
Цей товар є УКРАЇНсьКИМ ПРОДУКТЮВАННЯм
Характеристики
Матеріал: сталь, щільна тканина
Висота від підлоги до ручки штовхача 100 см
Довжина санок у зібраному вигляді 85 см
Ширина санок 38 см
Максимальне навантаження: 50 кг
Габарити санок у транспортувальному вигляді 100 см * 38 см * 25 см
ОСОБЕННОСТИ
Ручка-штовхач, повністю розбірна конструкція для миття тканини
Відкидна спинка, якщо Ваша дитина заснула
Міні кишеня для перенесення речей
Ремінь для Вашого непосиди
Відкидний козирок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Супутник |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Ручка-штовхач, Ремені безпеки |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Санки-коляска |
| Колір | Бордовий |
| Розміри | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 85 см |
| Маса | 4 кг |
| Ширина | 38 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 028 ₴









