Брелоки із замші блискучі в формі серця. HE-274 Колір білий
Брелок – це завжди цікавий подарунок, який подобається всім дівчаткам Саме тому багато хто з них будуть раді блискучому брелка з замші, виконаному у формі серця Оригінальний дизайн і велика кількість різних камінчиків допоможуть доповнити образ і зробити його особливим
Такий брелок стане відмінним доповненням до рюкзака, а зручна металева кліпса дозволить надійно закріпити ключі і сам брелок Серце виконано із замші, а камінці надійно закріплені на його поверхні Висока якість виробу дозволить йому прослужити довгий час без нарікань, а всі дівчатка люблять улюблена форма серця неодмінно притягнутий увагу подружок



Умови доставки
- Точка видачі Rozetka
- Нова пошта
- УкрПошта
Умови оплати
- Оплата на розрахунковий рахунок!
- Наложений платіж!
- Передплата на картку!
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
- Всі види доставки та оплати!
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Багато задоволених клієнтів!
- Актуальна наявність товару
- Свої фото і відео товарів!

Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.



Отримання товару
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 70 мм |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 15 мм |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 146 ₴


