
Електробритва для стрижки голови GEMEI, Практична машинка для стрижки волосся, Бездротова електробритва GB-87
399 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8t7713z
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔎 Електробритва для стрижки голови GEMEI, Практична машинка для стрижки волосся, Бездротова електробритва GB-87
✨ Напевно, багато хто користується машинками для стрижки. Це чудово заощаджує час та гроші – нікуди не треба ходити, перукар вдома.
✨ Машинка для стрижки Gemei PRO GM-813 — інструмент професійного перукаря і чудовий помічник у разі, коли потрібно швидко і не виходячи з дому упорядкувати зачіску.
✨ Звичайно ж, перукарська майстерність була, є і буде саме мистецтвом перетворення людей за допомогою маніпуляцій з їхнім волоссям, однак у наш стрімкий вік на зайвий візит до салону краси часом просто не вистачає часу. Якщо ваша зачіска не дуже складна, освіжити та підрівняти її допоможе машинка для стрижки волосся. Для її використання не обов’язково мати професійні навички перукаря – швидко підстригти себе або своїх близьких з такою машинкою не складе труднощів.
Ця функціональна машинка буде корисна як перукарю-професіоналу, так і тим, хто воліє стригтися вдома, не звертаючись до салонів.
✨ Характеристики:
- ✅ Розмір: 187 х 37 х 50 мм
- ✅ Довжина стрижки з насадками: 3, 6, 9 та 12 мм
- ✅ Леза з високоякісної нержавіючої сталі
- ✅ Живлення: від мережі AC 220-240V 50/60Hz
- ✅ Вага: 400 г
- ✅ Захисна кришка для леза
- ✅ Тип: дротовий
- ✅ Ергономічна форма корпусу, адаптована до форми руки
- ✅ Регулювання довжини: 4 положення
- ✅ 4 знімні насадки для регулювання довжини стрижки від 1,2 мм (без насадки)
✨ Комплектація:
- ✅ Масло для змащування
- ✅ 4 знімні насадки
- ✅ Машинка для стрижки
- ✅ Щітка для чищення
- ✅ гребінець
- ✅ Коробка
- ✅ Ножиці
- ✅ Інструкція


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок | 4 шт. |
| Товар | Тример для стриження бороди акумуляторний GEMEI, Професійна електробритва, Тример для вусів GB-87 |
- Ціна: 399 ₴








