
Велосипед AL 29" FORMULA ZEPHYR 3.0 AM DD 2022 рама 19" Темно-сріблястий з чорним
10 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: OPS-FR-29-169
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велосипед AL 29" FORMULA ZEPHYR 3.0 AM DD 2022 рама 19"
Оформити замовлення можна на або зателефонувати нам:
+380 (68) 202-02-25 - Магазин
+380 (93) 016-99-16 - Валерій (Старший менеджер)
+380 (50) 677-22-28 - Валерій (Старший менеджер)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Формула |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | З 12 років |
| Рік випуску | 2022 |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 19" |
| Зріст велосипедиста | 175-190 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴



