Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | З 12 років |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Колір | Чорний |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Рік випуску | 2021 |
| Розмір рами | 17" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Унісекс |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Виробник | Формула |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Надувні колеса | Так |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 512 ₴
