Консольний алюмінієвий багажник із додатковими упорами на пір'я. Універсальний, кріпиться на підсідельну трубу. Упори регулюються за довжиною та затискаються ексцентриками. Під багажником встановлено невелике крило. Сумісний із велосипедами на колесах 24"-29".
Особливості:
консольний алюмінієвий велосипедний багажник
сумісний із підсідельними штирями діаметром 25.4~31.8 мм і фіксується за допомогою посиленого ексцентрика
простий і швидкий монтаж/демонтаж
додатково в комплекті гумовий шнур для кріплення вантажу на багажнику
світловідбивач у комплекті
бічні рамки запобігають потраплянню сумки в колеса велосипеда
максимальне навантаження до 25 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 35 см |
| Затискач на пружинах | Ні |
| Кріплення багажника | На підсідельний штир |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Матеріал багажника | Алюміній |
| Сумісність з гальмами | З дисковими, З обідними |
| Стан | Новий |
| Тип багажника | Багажник |
| Ширина | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴
