Велосипед 26" FORMULA HUMMER AM DD 2022 рама 15"
Оформити замовлення можна на сайті або зателефонувати нам:
+380 (68) 202-02-25 - Магазин
+380 (93) 016-99-16 - Валерій (Старший менеджер)
+380 (50) 677-22-28 - Валерій (Старший менеджер)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 15.8 кг |
| Виробник | Formula |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна вага | 90 кг |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Рік випуску | 2022 |
| Перемикання швидкостей | Автоматичне, заднє перемикання швидкостей, переднє перемикання швидкостей |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 15" |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Складана |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 50 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 150-165 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 414 ₴
