Велосипед 27.5" DISCOVERY TREK AM DD 2022 рама 17.5" Оформить заказ можно на сайте или позвонить нам. Гірський велосипед зі сталевою рамою, амортизаційною вилкою, дисковими гальмами та 21 швидкісним групсетом. Відмінно підійде для поїздок як містом, так і пересіченою місцевістю. Модель випускається у двох ростовках: 17” рама підходить на зріст від 165 до 175 см; Рама та амортизаційна вилка велосипеда виконана з високоміцної сталі, що робить велосипед з одного боку надійним, але і з іншого важчим за алюмінієві аналоги. У 2022 році велосипед отримав нове якісне навісне обладнання компанії L-TWOO та зажив новими фарбами. 21 швидкісна трансмісія дозволяє без будь-яких проблем заїжджати на різні гірки та височини. Дискові механічні гальма зроблять поїздку не тільки комфортною, а й безпечною. Байк розрахований на велосипедиста вагою 110 кг. У комплекті з велосипедом йде підніжка, брудозахисні крила та катафоти. Для комфортніших поїздок велосипед можна доукомплектувати багажником, брудозахисними крилами, переднім ліхтарем, задньою мигалкою, замком, насосом та ремкомплектом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Discovery |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 27,5" |
| Размер рамы | 17.5" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Тип амортизации | Передний |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Количество скоростей | 21 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Конструкция вилки | Пружинно-эластомерная |
| Ход вилки | 50 мм |
| Вес | 18.4 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Максимальный вес | 110 кг |
| Рост велосипедиста | 160-175 |
| Год выпуска | 2022 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Переключение скоростей | Ручное, переднее переключение скоростей, заднее переключение скоростей |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Темно-серый |
Информация для заказа
- Цена: 8 335 ₴







