Санки-льодянка/пластикові санки/Малюшка комфорт "Marmat", Жовта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marmat |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 75 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мотузка |
| Стан | Новий |
| Тип | Ледянка |
| Розміри | |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 80 см |
| Маса | 1 кг |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 755 ₴


