РАМА
Рама
Сталева, disk
Вилка
Crossride 26", хід 80 мм, сталь
Кермова колонка
Neco
ПРИВОД
Скоростей
21
Манетки
Sunrun SL-KD-80 ревошифт
Передній перемикач
Sunrun FD-QD-35
Задній перемикач
Sunrun RD-HG-26
Касета
Shunfeng 14-28t
Шатуни
Neco 42x34x24t
Цепь
MAYA
Каретка
Neco
ТОРМОЗА
Тип гальм
Repute, disk 160/160
Гальмівні ручки
Sunrun
КОЛЕСА
Ободи
Gravity 26" чорні, 36H
Спиці
чорні
Покришки
Forza 26x2,1
КОМПЛЕКТУВАЛЬНІ
Кермо
Crossride 560x31,8 сталь
Грипси
гумові 120 мм
Вынос
Crossride
Сідло
Crossride
Підсідельний штир
Crossride
Педалі
Neco
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 16 кг |
| Виробник | Crossride |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | З 12 років |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Колір | Синій |
| Рік випуску | 2022 |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 13,5-15" |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 60 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 140-155 |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 26" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 250 ₴








