
Велосипедна Сумка підсідельна KL-9812D для інструменту, ремкомплекту
318 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2991
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипедна Сумка підсідельна KL-9812D для інструменту, ремкомплекту. На липучках, швидкознімна. Кріпиться за рейли сідла і липучкою за підсідельний штир.
Переваги:
швидкознімна
відрізняється високою якістю
є можливість збільшення обсягу сумки
світловідбиваюча стрічка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B-Soul |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 16 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 1 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 318 ₴

